מילואים קרביים – חלק 13

מילואים קרביים – חלק 13

איבדנו שליטה לחלוטין והתחלתי להפשיט אותה, כל העת הרגשתי שהיא נמצאת בקונפליקט מטורף בין הרצון שלה לא לבגוד לבין המשיכה העצומה שהשתלטה עלינו. שלפתי ממנה את החולצה ומיד לאחר מכן צעדתי לכיוון הספה, כשרגליה סביבי וידיה סביב ראשי. הגעתי לספה ותוך כדי שאני משעין את הדס עליה מיד אני מצטרף ומועך אותה, חוזר לנשק אותה ומריח ריח סבון נעים העולה מגופה הענוג.

שלחתי את ידי אל מתחת לחצאית, מגיע ישר לאיזור האסטרטגי, מושך את התחתון מטה.

הדס שהרגישה את תחתוניה יורדים מטה זעקה לי בקול מתייסר "לא בבקשה, אני לא יכולה….לאאאאא" התייפחה כשתחתוניה כבר החליקו מטה מתחת לברכיה. התרוממתי, מביט ביפייפיה הזאת המוטלת מתחתי שאוחזת בתחתוניה ומתשתהה לרגע, מתלבטת ולבסוף מורידה תחתון צחור מברכיה החוצה, מניחה את התחתונים על הרצפה. אחזתי בחגורת המדים ופתחתי את האבזם הייחודי הקיים רק במדי צבא, מיד לאחר מכן פתחתי את שלושת כפתורי המכנס ומיד עברתי לפתוח את כפתורי חולצת המדים. הדס הביטה בי במבט מסוקרן וסקסי, בדיוק כמו נערות ליווי אילת, כאילו היא הולכת להיבעל בפעם הראשונה, כאילו שהיא עודנה בתולה.

היא הביטה בי מוריד פריט אחר פריט, נשאר בבוקסר יוקרתי וסקסי, כל העת הביטה מהופנטת כשציפורן הזרת שלה נכססת בין שיניה, בתוך דירות דיסקרטיות אשר נמצאות בהן נערות ליווי.

נשכבתי עליה כשרגליה פתוחות בפני, מזמינות, הרגשתי את זיקפתי הכלואה בתוך הבוקסר מנסה להתפרץ, לממש את ייעודה בטבע.

התגופפנו חצי עירומים, מתנשפים ומתנשמים, טובעים אחד בפיו של השני, מפשעתי לוחצת על הכוס שלה, כל פעם שנלחצת קדימה, גורמת לה להיאנח בעונג.

שלחתי יד מטה וליטפתי את ירכה, מתקדם לעבר גבעת מקורה ומרגיש שכל איזור המפשעה רטוב ומזמין. החלקתי את ידי על העור הרטוב, משתגע מהמחשבה שהרטיבות הזאת נובעת מאקט מיני אסור עם הדס היפה, עוד כמה מילמטרים ואני כבר מרגיש בשר תפוח היוצא ממישור רגליה. טיפסתי מעלה והדס רעדה מתחושת ידי הנוגעות בנרתיקה, נגעתי במרכז השפתיים התחתונות והיא קפצה בחוזקה, בפעם השניה כבר דחפתי את אצבעי, מרגיש אותה מחליקה וחודרת אל תוך בשרה, אל תוך בולען חם ורותח, הר געש שעומד להתפרץ.