מילואים קרביים – חלק12

מילואים קרביים – חלק12

הבטנו אחד לשני בעיניים ובדיוק כשהתחילה לומר לי משהו בסגנון של "לא לזה התכוונתי" שאבתי את שפתיה בנשיקה עמוקה, מעביר את שפתיי בתענוג רב על בשר הרך והנעים של שפתיה, מרגיש כיצד היא מפשירה אט אט בכל רגע שעובר, מתחילה לשתף פעולה ולהיענות לנשיקתי.

המשכנו להתנשק ולהתגופף, מתנשמים, מלטפים, מועכים וחוקרים זה את זה. התמונה למביט בנו הייתה כזאת, חייל דתי שבא לשמור ביישוב, מדביק בנשיקה תאוותנית את המתנחלת היפה שבעלה נעדר מהיישוב, מצמיד את גופו לשלה וממשש את כל גופה ומגרעותיה בייחום נערת ליווי בצפון .

העברתי את אצבעותיי על עורפה, עולה מעלה וחש את שערה אשר היה לח משום מה אך תאוותי בין רגלי, המשכתי במלאכת המחשבת של עינוג הגוף הנתון בין ידי ואשר גופי לוחץ אותו. הדס שעמדה צמודה אלי, כאילו איבדה את תחושת רגליה ולא עמדה בעומס הגוף החלה גולשת מטה, מנסה לתפוס את עורפי ולשלב את ידיה סביב ראשי וגבי.

אחזתי בישבנה משני צדדיו והרמתי אותה בהנפה מעלה, מרגיש את רגליה מתקפלות ומתלפפות סביב מותני, ממשיך לנעוץ אותה על הדלת, לוחץ את אגני על הבשר הרך שנפתח בפני מפיסוק רגליה.

הדס גנחה בקול תשוקתי ומיד אחר כך לחשה בקול צרוד "מה אנחנו עושים? " בקול שחציו נמשך וחציו השני כאילו מנסה לחזור לשליטה, שלחתי את ידי אל החזה שלה ומיששתי אותו בתאווה, מרגיש את קשיותו ונפיחותו העומדת.

רציתי יותר והכנסתי את היד אל תוך החולצה, מגשש על בשר הבטן לכיוון מעלה, גורם לה להוציא קולות של עונג תוך כדי שקימרה את גבה, הרגשתי את בד המשהיה אך לא הייתה לי כל כוונה להתעכב עליו, מיד החדרתי את ידי מתחת לבד המשהה. הדס שילבה את הנסיון שלה לשלוט בסיטואציה לבין המשיכה הגדולה שהיינו בעיצומה, היא גנחה "לללאאאאא…אאאאההה.." הרגשתי אותה רועדת אך זה כבר נעשה, ידי הקיפה את בשר החזה שלה עם דירות דיסקרטיות בליטתו בין אצבעותי. לאחר מישוש אחד כבר לא היה זכר להתנגדות. ידי אחזה את הבשר התפוח שבמרכזו ניצבה פטמה מגורה ועומדת, הדס דחפה את לשונה אל פי והזיזה את ראשה בחוסר שליטה, כאילו מנסה להוציא מתוך פי דבר מה, הרגשתי על לשוני את שריר לשונה המכווץ, המזיז את שלי מעלה מטה, לצדדים, החלפנו נוזלים בתאווה חייתית.